Lokální topidla

Elektrický systém vytápění NOBØ

Mít doma teplo, za rozumnou cenu pořídit přímotopy s ekonomickým provozem a navíc vše efektivně řídit odkudkoli pomocí mobilní aplikace? To vám nabízí systém elektrického vytápění NOBØ. V naší nabídce naleznete klasické i designové přímotopné panely, prvky regulace celého vytápění i chytré řídící jednotky, které vy ovládáte kdykoli a odkudkoli pomocí mobilní aplikace. 

primotopny-elektricky-panel.jpg

Přímotopný elektrický panel NOBØ BALI TOP

Přímotopné elektrické panely NOBØ BALI TOP - prověřené drsným severským klimatem, vás zaujmou svým čistým designem a jedinečnou schopností bezdrátového řízení neomezeného počtu přímotopných panelů pomocí Systému NOBO 700 a Energy Control nastaveného ve vašem tabletu či chytrém telefonu.

Více

lokalni-topidlo-konvektor-galaxy.jpg

Konvertor Galaxy

Stylový konvektor s čistým skandinávským designem a prouděním teplého vzduchu zepředu. Vyberte si z řady elektronických energeticky úsporných termostatů NCU kompatibilních s tímto ohřívačem. Ultra přesné a tiché termostaty NCU se prodávají samostatně a snadno se instalují. Ohřívač má IP 24, dvojitou izolaci a obsahuje instalační krabici pro pevnou instalaci nebo kabel a zástrčku pro připojení do zásuvky.

Více

lokalni-topidlo-olejovy-panel-dimplex-1500w.jpg

Olejový panel Dimplex 1500W

Přímotopné panely Dimplex s akumulací jsou vhodné do všech prostor vašeho domu, kanceláří, atd. .
Využívají sálavý princip, kdy zahřívají předměty a zdi okolo a ty pak zahřejí i okolní vzduch. Olejová náplň zajistí pomalé chladnutí panelu. Tyto přístroje jsou velice tiché a nevíří prach.

Více